Strona główna » Klinika » Polecają nas

"Dnia 8 maja Dr R. Rojek wyleczył mojej 4 ,5 letniej córeczce 17 ząbków ze straszliwej próchnicy (w tym 6 kanałowo), 3 niestety nie udało się uratować. Zabieg trwał 3 godziny. Żałuję, że przez dwa lata tułałam się od jednego gabinetu stomatologicznego do drugiego i nikt nie był w stanie nam pomóc. A moje dziecko nabawiło się traumy na widok białego fartucha. Pan Doktor to cudotwórca, najwyższej klasy profesjonalista. Dziękuję i polecam wszystkim rodzicom, którzy mają podobny problem ze swoimi pociechami. Oczywiście nie mogłabym, nie wspomnieć o Panu Dr T. Nikodemskim – to on czuwał nad moją córcią podczas narkozy. Dziękuję za wspaniałą opiekę."

oleczka-74, 18.05.2013 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"Wczoraj Dr. ROJEK wraz z Dr.Nikodemskim obieli mojego 6-letniego synka wspanialym profesjonalizmem i bezpieczną opieką,za co jeszcze raz DZIEKUJE:)Dr. Rojek wyleczył ząbki z okropnej próchnicy,a było ich troszke,w tym 7usunięto.Trwało niecale 2godz.Syn po wszystkim,ani razu niezapłakał,zadnych srodkow przeciwbólowych mu niepodowałam,ponieważ nie skarżył sie na jakikolwiek ból.Naprawde wszystkim polecalm współprace z takim ZESPOŁEM jaki tworzą Dr. Rojek i Dr.Nikodemski.POLECAM:)"

Cjanka, 09.05.2013 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"W klinice Mediroy pracują wyjątkowi specjaliści. Wcześniejsze próby zajrzenia mojemu 3 letniemu synkowi do buzi graniczyło z cudem... Doktor Katarzyna Franczak nie tylko obejrzała mojemu łobuziakowi uzębienie ale również zaplombowała mu 2 ząbki - na pierwszej wizycie. BRAWO również dla personelu wspierającego pracę pani doktor. Od kliniki doktora Rafała Rojka dzieli mnie ponad 80 kilometrów, które warte są pokonania dla tak profesjonalnej obsługi."

Edyta, 24.01.2013 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"Mam przyjemność leczyć zęby u dr Rojka od kilkunastu już lat. Specjalnie przyjeżdżam do niego z drugiego końca Polski. Specjalista najwyższej klasy i człowiek wysokiej kultury. Gorąco polecam bo tego typu lekazy spotyka się rzadko."

Magda Sz., 28.08.2012 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"Pełen profesjonalizm pracy jaki wykonują dr.Rojek i dr. Nikodemski. POLECAM WSZYSTKIM NAPRAWDĘ!!!!!!!!! Najwyższy poziom o jakim słyszałam i także mogłam się przekonać. W tamtym roku moja córeczka (6lat)w znieczuleniu ogólnym miała zrobione sześć ząbków i jednego usuniętego.Po wybudzeniu zero bólu,nawet po 2,3 godzinach nic nie odczuwała że miała usunięty ząbek.POLECAM!!!!!!!!!!POLECAM!!!!!!!!!POLECAM!!!!!!!!!!"

Mama M, 18.08.2012 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"W dniu wczorajszym mieliśmy tą przyjemność lepszego poznania i przyjrzenia się pracy niesamowitego duetu, jaki stanowią dr Rojek oraz dr Nikodemski. Najwyższy poziom profesjonalizmu to jeszcze za mało na określenie sposobu pracy obydwu Panów. Wielkie podziękowania za przemiły kontakt i podejście do naszego synka. Z całego serca polecamy wszystkim leczenie ząbków w znieczuleniu ogólnym pod opieką takich FACHOWCÓW. Jeszcze raz ogromne "DZIĘKUJEMY" i równie ogromny "szacun" Panowie :)."

Aga, Tomek i Seba, 05.07.2012 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"Wspaniały lekarz, razem z doktorem Nikodemskim stanowią bardzo zgrany zespół, jeden pocieszy, drugi rozbawi i od razu cały stres mija. Profesjonalista w każdym calu, nawet bardzo ciężki zabieg w narkozie przechodzi się komfortowo. Polecam wszystkim zestresowanym pacjentom, małym i dużym. Pozdrawiam."

Pacjentka z Dobrej, 16.04.2012 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"Profesjonalizm....na najwyzszym szczeblu...jeżeli...taki istnieje...człowiek w sumie niepozorny..ale magik....oczarował...nie tylko dziecko...najwazniejsze....ale uspokoił rodziców....ogrom podziękowań dla pracy,czasu,wysiłku,...pozdrowienia dla Pana Tomasza-nieodłącznego elementu-Pana Rafała! "

L.S, 17.02.2012 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"Dwa lata temu moj syn mial zabieg pod narkoza i wyleczono jemu wszystkie zabki(zabieg trwal 2 godz).Ciesze sie ze dr. Rojek zaproponowal mi takie rozwiazanie wyleczenia zebow bo do dnia dzisiejszego moj syn z przyjemnoscia odwiedza gabinet swojego ulubionego stomatologa:)."

Ania, 19.02.2012 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"Tylko dr. Rafał Rojek ze Szczecina – super dentysta dla dzieci."

Mama, 08.08.2011 | Źródło: Info.stargard.pl/forum

"Rafał Rojek Szczecin (i nikt inny)."

14.03.2010 | Źródło: Info.stargard.pl/forum

"W tą sobotę doktor Rojek wyleczył mojej 4 letniej córeczce 8 ząbków z próchnicy. Przed zabiegiem doktor odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytanie. Profesjonalizm i niesamowite podejście do dzieci jakim wykazał się doktor Rojek oraz anestezjolog doktor Nikodemski było jak najbardziej na najwyższym się poziomie. Jestem niesamowicie zadowolona że trafiłam na nich, i z czystym sumieniem polecam dr Rojka i dr Nikodemskiego. Moja córcia po 2 godzinach od końca zabiegu czuła się już normalnie i nie było oznak że rano miała przeprowadzony zabieg stomatologiczny pod ogólnym znieczuleniem. Jeszcze raz dziękuje za tak niesamowite podejście to tak małych i wymagających pacjentów :)."

Justyna G, 9 październik 2011 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"Dziś byłam z moją córeczką na kolejnej wizycie u Pana Rojka i po prostu nie mogę się nadziwić profesjonalizmu Pana Doktora. Jest najlepszym specjalistą jakiego kiedykolwiek spotkałam. Szczerze polecam. Mama Neli."

Halina K, 28 lipiec 2011 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"dr rojek mojej córce wyleczyl 10 ząbków. jestem bardzo zadowolona z jego dokładności zęby były leczone w znieczuleniu ogólnym trwało to 1 godzinę. naprawdę polecam tego stomatologa . jest poprostu super lekarz."

Karolina S., 27 lipiec 2011 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"Dr Rafał Rojek w ostatnią sobotę wyleczył mojemu synkowi 3,5roku -12 ząbków z okropnej próchnicy, mały spał w narkozie 2 godziny. Bezpiecznie przez narkozę przeprowadził mojego syna dr Tomasz Nikodemski, któremu dziękuję za opiekę i ciągłe monitorowanie synka. Dr Rafałowi dziękujemy za wzorowe podejście mimo że próchnica bardzo wyniszczyła małemu ząbki dr walczył i ratował je:) dzięki temu mały w niedzielę gryzł chlebek i mówił że nic go nie boli!!! W końcu gryzie nie łyka! A ważne jest też to że z samego zabiegu mały pamięta że dmuchał balonik..za pół roku wybieramy się do dentysty i wiem kogo odwiedzimy..dr Rojka:) Pozdrawiamy i dziękujemy."

Anna P., 24 lipiec 2011 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"Najlepszy, bardzo łatwo nawiązuje kontakt z maluchami. Synek który wcześniej trzymał się futryny drzwi aby nie wejść do gabinetu polubił wizyty u dr. Rafała. Wyleczyliśmy dziesięć ząbków, cztery niestety trzeba było usunąć i teraz chrupiemy jałuszka, marchewki. Pan doktor to dobry czarodziej walczący z robalami. Polecam."

26 styczeń 2010 | Źródło: Portal Znany Lekarz

"Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza, dzięki niemu moje dziecko z chęcią leczy ząbki. Bardzo kontaktowy, rzeczowy. Kiedy Młody uszkodził sobie zęby(uderzenie)dr przyjął nas od razu na Pomorzanach. Polecam."

13 styczeń 2010 | Źródło: Portal Znany Lekarz

Godziny przyjęć:

Pn-Pt: 10:00 - 18:00

Rejestracja telefoniczna:

Telefon: +48 91 81 80 199