Strona główna » Oferta » Stomatologia dziecięca

MEDIROY to gabinety stomatologiczne przyjazne bardzo wymagającym małym pacjentom. Dbamy o to, aby każdy nasz Pacjent został otoczony szczególną troską już od momentu wejścia do gabinetu. Miła atmosfera, przyjazne nastawienie personelu, jak również drobny upominek z pewnością oswoją Państwa malucha z naszym gabinetem. Staramy się rozwiązać problem stomatologiczny u dzieci zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologii, w taki sposób, aby nie wytworzyć dentofobii u małych pacjentów.

Wizyta dziecka u dentysty jest bardzo ważna; istotne jest, aby zapisała się w pamięci dziecka jak najlepiej. Nasze doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz specjalizacja w tej dziedzinie pozwoli ograniczyć stres u maluchów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do pacjenta oraz wzorowa opieka stomatologiczna, a dzieci to nasi ulubieńcy.

Dbamy o to, aby każdy nasz Pacjent został otoczony szczególną troską już od momentu wejścia do kliniki. Miła atmosfera, przyjazne nastawienie personelu, jak również drobny upominek z pewnością oswoją Państwa malucha z naszym gabinetem.

 

Prace naszych małych pacjentów