Strona główna » Oferta » Stomatologia estetyczna

To nowa,szybko rozwijająca się dziedzina stomatologii, która zajmuje się estetyką uśmiechu. Stomatologia estetyczna łączy w sobie metody leczenia innych specjalności by piękne zęby były naszą wizytówką. Piękny, lśniący uśmiech to dobre samopoczucie, pozytywna samoocena i pewność siebie każdego dnia a białe, zdrowe zęby, ustawione prosto w łukach zębowych to duży atut w dzisiejszym życiu prywatnym i zawodowym.

Czy to możliwe? Tak, dzięki zaawansowanym technologiom materiałów stomatologicznych piękny uśmiech jest w zasięgu ręki.

Usługi z zakresu stomatologii estetycznej:

 • nowoczesne wypełnienia kompozytowe

  idealnie dopasowane do koloru zębów, stosowane w przypadku uzupełnienia ubytków próchnicowych. Materiałami do rekonstrukcji zęba są kompozyty. W celu zapewnienia najwyższej jakości wykonanych usług, pracujemy na najlepszych i najnowszych kompozytach światłoutwardzalnych.

 • inlay/onlay

  metoda polega na wykonaniu plomb bardziej odpornych na ścieranie z kompozytów specjalnie hartowanych. Wypełnienia typu inlay/onlay mogą być wykonane z kompozytu, porcelany lub ze złota.

 • korony

  stosowane w sytuacji bardzo zniszczonych zębów. Idealnie odwzorowują naturalne zęby. Odbudowują całą powierzchnię zęba i wyglądem przypominają naturalne zęby.

 • licówki kompozytowe/porcelanowe

  pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów estetycznych, przy mniej inwazyjnym przygotowaniu zęba. Licówki to nakładki o grubości około 0,5mm, którymi maskujemy wszelkie niedoskonałości zębów. Wskazaniami do wykonania licówek są: znacznie przebarwione zęby, nieestetyczne wypełnienia, korekta kształtu i ułożenia zębów.

 • wybielanie zębów

  Białe zęby w godzinę? Gabinetowy system wybielający ZOOM gwarantuje wybielanie zębów już po upływie dwóch 15-minutowych sesji. System wybielania ZOOM jest idealnym pomysłem na wybielanie zębów dla osób zabieganych oczekujących natychmiastowego rezultatu. Gabinetowe wybielanie zębów to bardzo szybki i skuteczny zabieg.
  Domowe wybielanie zębów polega na stosowaniu żelu do wybielania, który nakłada się na zęby przy pomocy specjalnych indywidualnych nakładek. Nakładki te wykonuje się w laboratorium protetycznym po uprzednim pobraniu wycisków zębów pacjenta. Niewątpliwie jest to także skuteczna metoda wybielania zębów, jednak zdecydowanie bardziej czasochłonna. Cały proces trwa około 3 tygodni.

Galeria zdjęć