WYSTĄPIENIA NA KONFERENCJACH

Wystąpienia publiczne dr n. med. Rafała Rojka jako prelegenta i szkoleniowca na ważnych wydarzeniach medycznych:

NAZWA WYDARZENIA OPIS
Colgate Webinar 19.06.2024r
"Kiedy zastosowanie znieczulenia ogólnego to właściwe rozwiązanie w leczeniu zębów u dzieci?"
Cyt. "Przedmiotem webinaru będzie omówienie specyfiki problemu leczenia stomatologicznego dzieci i młodzieży w znieczuleniu ogólnym, przygotowania do zabiegu pod kątem stomatologicznym i anestezjologicznym ze szczególnym uwzględnieniem pacjentów z grup wysokiego ryzyka próchnicy."
Wiosenne stomatologiczne przebudzenie mocy Konferencja naukowa - Wykładowca
"Wiosenne stomatologiczne przebudzenie mocy" 15-16.03.2024r. Sianożęty k. Kołobrzegu dla PTS Polskie Towarzystwo Stomatologiczne Koszalin
Wysoka świadomość prozdrowotna czy konsekwencja skrajnego zaniedbania. Złożoność opieki profilaktyczno-leczniczej przed, w trakcie i po leczeniu ortodontycznym.
PTS Polskie Towarzystwo Stomatologiczne Koszalin Wykład 17.09.2022r.
"Leczyć czy usuwać? – oto jest pytanie. A może czekać i tylko kontrolować? Od niemowlaka do szkolniaka – codzienne dylematy lekarza pedodonty."
Najczęstsze potrzeby profilaktyczno-lecznicze pacjentów z różnych grup wiekowych zgłaszających się do lekarza pedodonty. Co sprawia największy problem diagnostyczny i leczniczy w pracy z małym pacjentem, zmuszając lekarza ogólnie praktykującego do skierowania dziecka do pedodonty? Przedstawienie własnych, często bardzo trudnych i skrajnych, przypadków kompleksowego leczenia stomatologicznego dzieci. Wymiana pedodontycznych doświadczeń dr n. med. Rafała Rojka z uczestnikami spotkania, którzy muszą mierzyć się z tymi problemami w swojej codziennej praktyce.
Koszalin Wystąpienie 22-24.11.2019r.
Tytuł wystąpienia: "Czy leczenie w sedacji głębokiej to kaprys czy standard?"

GALERIA

KONTAKT

ADRES

Ul. Górna 18,
71-218 Bezrzecze

TELEFON

91 81 80 199
600 774 553

E-MAIL

rejestracja@mediroy.pl